کاربر مهمان خوش آمدید , شب بخیر
دوشنبه 10 شهریور 1393 ساعت 23:31
چند مطلب تصادفی
هنر نقاشی خیابانی oli-bOLI-B نقاش و تصویرگر این نقاشی های خیابانی را در سطح وسیعی از کشور بلژیک اجرا کرده است. او نقاشی های خود را که شامل اشکال متقاطع منحنی در رنگ های روشن هستند با عناصر تشریحی ترکیب کرده است.
زیباترین تصاویر ثبت شده از انعکاس آب
این نرم افزار با ثبت قند خون برای کنترل دیابت به شما کمک خواهد کرد.به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ امروز برای گوشی های اندروید، ویندوز فون، آی او اس و جاوا نرم افزار مدیریت قند خون را معرفی خواهیم کرد.اگر ویندوز فون دارید می توانید نرم افزار diabetes manager از سایت دریچه دانلود کنید. این نرم افزار با ثبت قند خون شما قبل و بعد از هر وعده غذایی نمودار تغییرات گلوکز خون شما را رسم می کند و در مدیریت و کنترل قند خون به یاری شما خواهد آمد.برای دانلود اینجا را کلیک کنید.ویندوز فون 7 و ...
محتوای سایت در جهت تطابق با قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران و قانون جرائم رایانه ای ، توسط تيم مديريت سايت  کنترل مي شوند.

در صورت مشاهده هر گونه تخطي از مقررات در سايت از لينک هاي گزارش به تیم مدیریت که در صفحات مختلف وجود دارد استفاده نماييد.
کلیه محتوای این سایت توسط کاربران درج شده است و مدیریت گلدپارس هیچ مسئولیتی نسبت به آن ها ندارد و در صورت مشاهده تخلف ، محتوای درج شده حذف می گردد .
--%>